Noclegi w Ogrodzieńcu na Jurze Krakowsko Częstochowskiej - z widokiem na zamek.

Ogrodzieniec - Podzamcze to doskonałe miejsce na wypoczynek i zwiedzanie Jury Krakowsko Częstochowskiej oraz noclegi w dobrych warunkach. Jako agroturystyka na Jurze Krakowsko Częstochowskiej posiadamy doskonałą lokalizacje obok zamku w Ogrodzieńcu - Podzamczu i Jurajskich szlaków turystycznych (Orlich Gniazd i Warowni Jurajskich) z pięknym widokiem na zamek. Podzamcze obok Ogrodzieńca, to samo centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej z którego można zwiedzać całą Jurę naprzykład: Ojców, Kraków, Olsztyn, Złoty Potok czy Częstochowę. W bliskiej odległości od od naszej agroturystyki znajduje się Adrenalinapark z licznymi linowymi trasami rozpiętymi na pobliskich skałkach i drzewach.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych marki Trek.


Strefa spa dodatkowo płatna.


Domek wolno stojący z niezależnymi wejściami.
Jedna część posiada ładnie urządzone 2 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizorami LCD. Do dyspozycji znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia. Każdy z tych pokoi posiada wyjście na własny zadaszony taras skąd rozciągają się piękne widoki na ruiny zamku.
W okolicy Podzamcza przebiega bardzo dużo szlaków turystycznych, w sezonie czynny basen odkryty a całorocznie basen kryty, w bliskiej odległości Zamki Mirów, Bobolice, Morsko, Olsztyn, Smoleń a w okresie zimowym wyciągi w Smoleniu, Morsku i Cisowej


Apartament superior z tarasem


Apartament z tarasem

Druga z części posiada ładnie urządzone 2 pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz telewizorami LCD. Do dyspozycji znajduje się również w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ta część posiada przylegającą do domu drewnianą, zadaszoną altanę, w której znajdują się krzesła i stolik.


Pokój czteroosobowy


Pokój dwuosobowy

Na ogrodzonym terenie z przyciętą trawą znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko z ławkami. Do dyspozycji gości dostępna jest również duża wolno stojąca altana z zabudowanym grillem, dużym stołem, ławami i huśtawką. Na placu można postawić samochód. Z każdego miejsca można podziwiać piękne widoki lasów, skał wapiennych i zamku.
Śpiąc u nas dostajesz rabaty na przyszłe noclegi w naszych apartamentach w Białce Tatrzańskiej – www.graparesort.pl
Jesteśmy jedynym obiektem w Podzamczu który posiada bezpośredni widok na Zamek Ogrodzieniec gdzie kręcono serial Netflixa Wiedźmin! dzieli nas 200 metrów łąki od zamku, dlatego też nasz obiekt jest wyjątkowy, a apartamenty spełniają standardy najbardziej wymagających gości Wyobrażacie sobie siedzieć na tarasie i podziwiać wschody i zachody słońca patrząc na ruiny zamku, popijając kawę.... Witamy tylko u nas klienci dostaną:

 • rabat 10% do 3 restauracji w Podzamczu
 • rabat 10% do Parku Rozrywki Ogrodzieniec znajdującego się obok Zamku gdzie spędzicie niesamowity dzień! na karuzelach, parku doświadczeń fizycznych, parku miniatur zamków, domu legend i strachów, zjeżdżalniach, auto dromie, torze saneczkowym
 • Rabat do 15%na fantastyczny całodniowy pobyt w Największym Parku Ruchomych Dinozaurów oraz Wesołym Miasteczku ZATORLAND !
 • do 10% zniżki do 4* hotelu obok nas na zabiegi Spa oraz Basen.

 • Dla naszych klientów rabaty na noclegi w naszym innym miejscu takim jak: Białka Tatrzańska.

  Apartament w Białce Tatrzańskiej - www.graparesort.pl z basenem zewnętrznym podgrzewanym w okresie letnim.

  Możliwe są bezpośrednie rezerwacje poprzez platformę BOOKING.COM oraz AIRBNB.PL

  Białka Tatrzańska

  Apartamenty Grapa Resort - Booking.com

  Jura Krakowsko Częstochowska

  Agroturystyka na Jurze - Booking.com

  © jura.turist.pl/polskiego31a