Zapraszamy do domku, położonego na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Piękne trasy rowerowe i piesze zachęcają do pobytu w naszym gospodarstwie.
Martyna Matyja

42-425 Kroczyce
Podlesice 78

tel. kom. 690 628 045
e-mail: bargra6446@wp.pl
kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć w powiększeniuOferujemy:

Nowy dom murowany, wolnostojący wyłącznie do dyspozycji gości. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz trzy pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.
Przed domem stoi wiata ze stołem i krzesłami, obok miejsce na ognisko, grilla oraz piaskownica i drewniana huśtawka. W innym nasłonecznionym miejscu stoi niewielki pompowany basen dla dzieci, jest to frajda i atrakcja dla naszych pociech w gorące dni.
Całe nasze podwórko jest ogrodzone więc nie musimy bać się o nasze pociechy jak i pozostawione na parkingu samochody.
Nasz dom zlokalizowany jest jako pierwszy przy wjeździe do Podlesic dosłownie na przeciwko "Gościnca Jurajskiego" i hotelu "Ostaniec". W niedużej odległości znajdują się restauracje i bary-jadłodajnie z możliwością stołowania się.
Obok domu prowadzą szlaki turystyki pieszej i rowerowej na szczyt góry "Zborów" "Okiennika" Okiennica wiele innych atrakcyjnych miejsc.

W odległości około 2 km od naszego budynku znajduje się ośrodek wypoczynkowy, na którego terenie znajdują się basen z brodzikiem, a porą zimową działa wyciąg orczykowy.
Cena noclegu 35zł od osoby.
kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć w powiększeniu

Webmaster
TOMNET
2012 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową