Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego, położonego na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Nasze gospodarstwo przyjmuje gości tylko w SEZONIE LETNIM.
Noclegi Helena Krowicka

42-425 Kroczyce
Podlesice 29

tel. Kom. 601 170 045
Obiekt czynny przez: sezon letni

E-MAIL
Okolica:

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w miejscowości Podlesice, na Szlaku Orlich Gniazd, w samym sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Główną atrakcją Podlesic jest rezerwat przyrody Góra Zborów (462m n.p.m) wraz z Jaskinią Głęboką, która znajduje się w odległości ok. 1km od naszego obiektu. Warto podkreślić, iż miejscowość Podlesice stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów. W promieniu ok. 2 km od obiektu znajduje się Zamek Bąkowiec w Morsku; w odległości 10 km od agroturystyki usytuowany jest Okiennik w Piasecznie, zaledwie 12km od gospodarstwa znajdują się Zamki Bobolice oraz Mirów; a w odległości 20km - Zamek Ogrodzieniec.
Gościom naszej agroturystyki oferujemy możliwość skorzystania z altany, znajdującej się przed budynkiem, a także grilla oraz miejsca przeznaczonego na organizację ogniska.

Nasza agroturystyka dysponuje parkingiem dla gości oraz przechowalnią rowerów.
Serdecznie zapraszamy!


Oferta:
  • Posiadamy pokoje 2, 3 i 4 osobowe
  • Pokój dwuosobowy z łazienką.
  • Dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką.
  • Pokój trzy - oraz czteroosobowy ze wspólną łazienką.


  • POKOJE:

    Pokoje znajdują się w osobnym budynku, przeznaczonym wyłącznie dla gości agroturystyki. Na parterze znajduje się pokój dwuosobowy z łazienką; oraz dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką. Na piętrze agroturystyki mieszczą się dwa pokoje - trzyosobowy oraz czteroosobowy, wyposażone we wspólną łazienkę. Łącznie oferujemy 13 miejsc noclegowych. Każdy z pokojów posiada TV, lodówkę, czajnik, talerze, oraz sztućce. Gościom naszej agroturystyki oferujemy możliwość skorzystania z altany, znajdującej się przed budynkiem, a także grilla oraz miejsca przeznaczonego na organizację ogniska. Nasza agroturystyka dysponuje parkingiem dla gości oraz przechowalnią rowerów.
 
Webmaster
TOMNET
2009 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową