Pokoje Gościnne Pod Aniołami to oferta dla turysty zainteresowanego wypoczynkiem w spokoju,
daleko od zgiełku, blisko przyrody i jurajskich skałek.
Pokoje Gościnne Pod Aniołami
Katarzyna Kulińska-Pluta

42-256 Olsztyn
ul. Botaniczna 51

tel. 533 176 157

e-mail: kasia@jurapodaniolami.pl
Nr konta:

Katarzyna Kulińska-Pluta
42-256 Olsztyn, ul. Botaniczna 51

Alior Bank
70 2490 0005 0000 4500 9038 2457
w tytule przelewu: noclegi
Cennik:

Noclegi
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat

Cena za osobę/doba
jedna noc – 45 zł (piątek, sobota, niedziela)
pobyt do 3 dni – 40 zł/doba
pobyt powyżej 4 dni – 35 zł/doba

wyjątki: długie weekendy majowy, czerwcowy, sierpniowy, pobyty bożonarodzeniowe, sylwestrowe, wielkanocne - 45 zł/osoba


Zniżki dla dzieci
Dzieci do lat 2 - gratis
2 - 12 lat - 30 proc. zniżki
Zniżka obejmuje pobyt dzieci w pokoju przy zakwaterowaniu dwóch osób dorosłych, bez świadczeń.


Gospodarze zastrzegają możliwość zmiany ceny.

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14oo, a kończy o godz. 12oo.

Istnieje możliwość wcześniejszego przyjazdu lub dłuższego pobytu, ale tylko po uzgodnieniu z gospodarzami.

Rezerwacje:

Szanowni Państwo, przed dokonaniem rezerwacji prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu. Prosimy dokładnie przemyśleć datę i czas pobytu, ponieważ termin jest wiążący dla obu stron.

Przy rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 40% ogólnej kwoty za pobyt (prosimy o wpisanie terminu, którego dotyczy rezerwacja).

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym terminem.

W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym przez Państwa terminie z przyczyn niezależnych od pokoi gościnnych, zadatek nie podlega zwrotowi.

W przypadku nie wpłacenia zadatku w ustalonym terminie rezerwacja zostaje anulowana.

Rezerwacja wszystkich pokoi dla jednej grupy osób wiążę się z koniecznością zapłacenia za pobyt wszystkich uczestników, również tych, którzy wycofali się w ostatnim momencie.

Serdecznie zapraszamy!

Oferujemy:

Cztery pokoje wraz z kuchnią i jadalnią na piętrze w nowym budynku zbudowanym specjalnie z myślą o turystach. Każdy pokój jest z łazienką, z telewizorem i wyjściem na balkon.

Pokoje znajdują się w Olsztynie, w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w Olsztynie, nieopodal średniowiecznych zamkowych ruin. Częstochowa w odległości 10 km. Czerwony pieszy Szlak Orlich Gniazd przebiega przed furtką. Nieopodal tuż za górką znajduje się Rezerwat Sokole Góry. Na najpiękniejsze ostańce skalne i ruiny średniowiecznego zamku patrzy się z okien.

Pokoje urządzone w nowym budynku (termin zakończenia budowy październik 2010 r.). Wygodne podwórko jest w trakcie zagospodarowywania. Parking na ogrodzonej działce, z tyłu budynku taras.
Oddajemy do dyspozycji gości cztery pokoje:

Trzy pokoje są trzyosobowe, a jeden to dwupokojowe studio przewidziane dla czterech osób. Wnętrze pokoi wypełniają meble rustykalne. Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, radio, TV.

 • Pokój pod Białym Aniołem
  3 - osobowy pokój z łazienką, trzy pojedyncze łóżka, możliwość dostawki łóżeczka, stół, krzesła, trzy szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon.

 • Pokój pod Żółtym Aniołem
  3 - osobowy pokój z łazienką, trzy pojedyncze łóżka, stół, krzesła, trzy szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon.

 • Pokój pod Zielonym Aniołem
  3 - osobowy pokój z łazienką, trzy pojedyncze łóżka, stół, krzesła, trzy szafki nocne, dwudrzwiowa szafa, w pokoju: radio, telewizor, wyjście na balkon.

 • Pokój pod Błękitnym Aniołem
  4 - osobowy pokój z łazienką, czyli dwupokojowe studio z czterema łóżkami, pierwszy pokój: dwa pojedyncze łóżka, szafa, dwie szafki nocne, stół i krzesła dla czterech osób, radio, drugi pokój: dwa pojedyncze łóżka, telewizor, dwie szafki nocne, wejście do łazienki, z jednego i drugiego pokoju jest wyjście na wygodne balkony.
 
Do dyspozycji gości:

 • Kompleksowo wyposażona kuchnia.
  Do wyłącznej dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię, w której można samodzielnie przygotować posiłki. W kuchni znajduje się lodówka, płyta elektryczna, czajnik elektryczny, talerze, sztućce, garnki i inne przybory kuchenne. Kuchnia jest połączona z jadalnią. Wygodny stół zapewnia miłe miejsce do wspólnego spędzania czasu.

  Istnieje możliwość zamówienia obiadów lub śniadań w zaprzyjaźnionej firmie cateringowej. Najbliższa restauracja znajduje się 10 minut na piechotę od obiektu.

 • Parking
  Do dyspozycji gości oddajemy wybrukowany parking przed budynkiem. Działka jest ogrodzona.

 • Pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego.
  Dla gości przygotowaliśmy również zamknięte pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego, w którym można bezpiecznie pozostawić rowery i inne akcesoria sportowe.
 
Mapka dojazdu:


Wyświetl większą mapę
Webmaster
TOMNET
2011 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową