Zapraszamy wszystkich turystów chcących wypocząć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Dom jest nowy i jeszcze nie został otynkowany, lecz o środek właściciele odpowiednio zadbali.
"Agroturystyka"
Marian Polański


Bliżyce 106
Gmina Niegowa

tel. 607 662 529

Nr konta: Marian Polański
Myszków ul. Rysia 6
1110 5011 6810 0000 2311 6683 50


Serdecznie zapraszamy!
Przed domem na podwórku można pozostawić samochód, rozpalić ognisko czy grilla. Gospodarze posiadają stary sad owocowy gdzie znajdziemy czereśnie, jabłka, orzecha włoskiego, lecz najwięcej jest śliwek.
W odległości około 250 m od domu zaczyna się las modrzewiowy. Turyści mogą korzystać z dziko rosnącego sadu jak i zapraszamy do zbierania runa leśnego.
Miejscowość cicha i spokojna można powiedzieć lekko zapomniana przez szybko wdzierającą się cywilizację i zgiełk dnia codziennego, więc jeśli szukasz gwarnych ulic, barów, kawiarni, dyskotek i innych rozrywek miejskich nie przyjeżdżaj do nas do małej, lecz urokliwej miejscowości Bliżyce, w której można się wyciszyć, przemyśleć niektóre sprawy, zobaczyć i wydobyć piękno starych sadów, wieczorami poczuć zapach maciejki i usłyszeć niezapomniane koncerty świerszczy i koników polnych nie rezygnując z doskonałych warunków mieszkaniowych, więc Turysto wybierz sam.  

Dla najmłodszych trampolina
Do Miejscowości Niegowa jest 7 km Mirów i Bobolice 5 km Zalew w Kostkowicach (Dzibice) 2 km
Cena noclegu za dobę od osoby:

- pobyt do 3 dni włącznie 35 zł
- pobyt 4 i więcej dni 30 zł
- dzieci do lat 6 zniżka 50%

Po sezonie obniżka cen.

Dla grup zorganizowanych ceny do indywidualnego ustalenia.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie pokoje są wyposażone w TV, DVD i radia, a większość z nich posiada wyjście na balkon. Są to duże i obszerne oraz estetyczne pokoje, ładnie urządzone. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę.

Na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia gdzie można przyrządzić sobie posiłek, a obok narożnik ze stołem oraz pokój dzienny z dużym stołem, krzesłami, pianinem, TV, komodą i innymi meblami.

Webmaster
TOMNET
2009 © All Rights Reserved
by TOMNET
Zobacz całą bazę noclegową